Nelli Fulyane Basmacıyan
Anasınıfı Öğretmeni

Gazi Üniversitesi Anasınıfı öğretmenliği mezunudur. 1971 yılında işe başlamıştır, 1977 yılı itibari ile  okulumuzda anasınıfı öğretmenliği yapmaktadır.

Aylin Miricanyan
Anasınıfı Öğretmeni

Kadıköy Kız Meslek Lisesi mezunudur. 1986 yılında işe başlamıştır,  1986 yılı itibari ile okulumuzda anasınıfı öğretmenliği yapmaktadır.

Nemza Talar Sinanoğlu
Anasınıfı Öğretmeni

İstanbul Üniversitesi, Çocuk gelişimi ve eğitimi  mezunudur. 2005 yılında işe başlamıştır, 2014 yılı itibari ile okulumuzda anasınıfı öğretmenliği yapmaktadır.

Klara Lambaciyan
Anasınıfı Öğretmeni

Atatürk Üniversitesi Çocuk gelişimi mezunudur. 2010 yılında işe başlamıştır,  2010 yılı itibari ile okulumuzda anasınıfı öğretmenliği yapmaktadır.

Elizabet Belek Karapekmez
Anasınıfı Öğretmeni

İstanbul Gelişim Üniversitesi, Çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü mezunudur. 2017 yılında işe başlamıştır,  2017 yılı  itibari ile okulumuzda anasınıfı öğretmenliği yapmaktadır.

Tamay Ulukoğlu Yılmaz
Anasınıfı Öğretmeni

Atatürk Üniversitesi Çocuk gelişimi mezunudur. 2018 yılında işe başlamıştır, 2019 yılı itibari ile okulumuzda anasınıfı öğretmenliği yapacaktır.

 

Vera Hemengül
Sınıf Öğretmeni

Boğaziçi Üniversitesi, Psikoloji bölümü mezunudur. 1997 yılında işe başlamıştır, 2011 yılı itibari ile okulumuzda sınıf öğretmenliği yapmaktadır.

Talin Çelik
Sınıf Öğretmeni

Trakya Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümü mezunudur. 2018 yılında işe başlamıştır,  2020 yılı itibari ile okulumuzda Sınıf Öğretmenliği  yapmaktadır.

Aylin Esayan
Sınıf Öğretmeni

İstanbul Aydın Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümü mezunudur. 2015 yılında işe başlamıştır, 2022 yılı itibari ile okulumuzda Sınıf Öğretmenliği  yapmaktadır.

Elizabeth Kabe
Sınıf Öğretmeni

Marmara üniversitesi Fransızca öğretmenlik  ve İngilizce öğretmenlik Yandal mezunudur. 2010 yılında işe başlamıştır, 2021 yılı itibari ile okulumuzda sınıf öğretmenliği yapmaktadır.

Melis Solakoğlu
Sınıf Öğretmeni

2017 yılında Maltepe Üniversitesi Felsefe Bölümü  mezunudur. Aynı yıllarda ÇAP Sosyoloji bölümü programını tamamlamıştır. 2021 -2023 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Felsefe ve Toplumsal Düşünce Bölümü Yüksek lisans Programını tamamlamıştır. 2017 yılında işe başlamıştır,  2021 yılı itibari ile okulumuzda sınıf öğretmenliği yapmaktadır.

Anna Sarı Seçgin
Ermenice- Din Öğretmeni

İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Ana Bilim Dalı, ardından Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Testil ve Moda Tasarımı mezunudur. 1985 yılında işe başlamıştır,  2008 yılı itibari ile okulumuzda Sınıf öğretmenliği, Ermenice, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenliği yapmaktadır.

Tamar Mangasar
Ermenice-Din Öğretmeni

Eskişehir Anadolu Üniversitesi, İktisat Fakültesi Maliye bölümü mezunudur. 2010 yılında işe başlamıştır, 2010 yılı  itibari ile okulumuzda Ermenice öğretmenliği yapmaktadır.

Yevkine İncidüzen
Eğitim Danışmanı

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Türkçe Lisans mezunudur. 1971 yılında işe başlamıştır, 1999 yılı  itibari ile okulumuzda eğitim danışmanlığı yapmaktadır.

Nilay Mutlu
Türkçe Öğretmeni

Dokuz Eylül Üniversitesi, sınıf öğretmenliği mezunudur. 2006 yılında işe başlamıştır,  2017 yılı itibari ile okulumuzda Türkçe öğretmenliği yapmaktadır.

Burcu İldeniz Yeşil
Türkçe Öğretmeni

Dokuz Eylül Üniversitesi, sınıf öğretmenliği mezunudur. 2006 yılında işe başlamıştır,  2014 yılı  itibari ile okulumuzda Türkçe öğretmenliği yapmaktadır.

 

 

Hüseyin Doyuranlı
Türkçe Öğretmeni

Mimar Sinan Üniversites, Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunudur. 1997 yılında işe başlamıştır, 2015 yılı itibari ile okulumuzda eğitim danışmanıdır.

 

Özgül Güngör
Türkçe Öğretmeni

Dokuz Eylül Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği mezunudur. Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Türkçe Öğretmenliği bölümünde "İkidilli Öğrencilerin Okuma Alışkanlığı ve Okuma Becerilerinin Gelişimi" üzerine yüksek lisansına devam etmektedir. 2003 yılında işe başlamıştır, 2021 yılı itibari ile okulumuzda Türkçe öğretmenliği yapmaktadır.

Saadet Kıcır Osmanağaoğlu
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Karadeniz Teknik Üniversitesi, Fen – Edebiyat Fakültesi Tarih bölümü mezunudur. 2000 yılında işe başlamıştır, 2014  yılı  itibari ile okulumuzda Sosyal Bilgiler öğretmenliği yapmaktadır.

Melisa Çelik
Fen Bilimleri Öğretmeni

Sakarya Üniversitesi, Fizik bölümü mezunudur. 2009 yılında işe başlamıştır, 2015 yılı itibari ile okulumuzda Fen Bilgisi öğretmenliği yapmaktadır.

 

Alin Yağcıoğlu
Matematik Öğretmeni

Marmara Üniversitesi, Matematik öğretmenliği  mezunudur. 2002 yılında işe başlamıştır,  2014 yılı  itibari ile okulumuzda  Matematik öğretmenliği yapmaktadır.

 

Özgür Seçkin Özdemir
Matematik Öğretmeni

Marmara Üniversitesi, Matematik öğretmenliği mezunudur. 199 yılında işe başlamıştır, 2014 yılı itibari ile  okulumuzda Matematik öğretmenliği yapmaktadır.

 

Mayram Panos
İngilizce Öğretmeni

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunudur. Hasan Ali Yücel Eğitim Vakfı'ndan İngilizce Pedagoji ve  formasyon eğitimi almıştır. 2002 yılında işe başlamıştır, 2022 yılı itibari ile  okulumuzda İngilizce öğretmenliği yapmaktadır.

Nuritza Değirmenci
İngilizce Öğretmeni

İstanbul Üniversitesi  İngiliz dili eğitimi mezunudur. 1995 yılında işe başlamıştır, 2021 yılı itibari ile okulumuzda İngilizce öğretmenliği yapmaktadır. 

Müge Yumurtacıoğlu
İngilizce Öğretmeni

Haliç Üniversitesi Amerikan kültürü ve edebiyatı bölümü mezunudur. 2014 yılında işe başlamıştır, 2023 yılı  itibarı ile okulumuzda İngilizce öğretmenliği yapmaya başlamıştır .

 

Esra Özalp
Resim Öğretmeni

Marmara Üniversitesi, Resim- İş öğretmenliği mezunudur. 2011 yılında işe başlamıştır,  2017 yılı  itibari ile okulumuzda resim öğretmenliği yapmaktadır.

Nora Aynacıyan
Beden Eğitimi
Karin Küçükoğlu
Müzik Öğretmeni

Marmara Üniversitesi, Müzik öğretmenliği mezunudur. Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim yönetimi bölümü yüksek lisans yapmıştır. 2011 yılında işe başlamıştır, 2011 yılı itibari ile okulumuzda müzik öğretmenliği yapmaktadır.

 

Karin Kökciyan Taşkın
Bilgisayar Öğretmeni

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar programcılığı ve yazılım bölümü mezunudur. 2003 yılından işe başlamıştır, 2014 yılı  itibari ile okulumuzda bilgisayar öğretmenliği yapmaktadır.

 

Meline Karul
Psikolog- Danışman

İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunudur. Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümü yüksek lisans yapmıştır. 31985 yılında işe başlamıştır, 2014 yılı itibari ile okulumuzda okul psikoloğu ve danışmanlığı yapmaktadır.

 

Lena Öziç
Rehber Öğretmeni

İstanbul Kültür Üniversitesi, Okul Öncesi Öğretmenliği ve Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Çift Anadal mezunudur. 2021 yılında işe başlamıştır, 2023 yılı itibari ile okulumuzda rehber öğretmenliği yapmaktadır.

 

Selin Çavuşoğlu
Drama Öğretmeni

İstanbul Üniversitesi, Sosyoloji bölümü mezunudur. İDSA İstanbul Drama Sanat Akademisi/ Yaratıcı Drama Eğitmenliği sertifikası almıştır. 2011 yılında işe başlamıştır, 2015 yılı  itibari ile okulumuzda Yaratıcı Drama öğretmenliği yapmaktadır.

 

Selim Keskin
Satranç Öğretmeni

Karadeniz Teknik Üniversitesi Giresun Eğitim Fakültesi Mezunudur.1998 yılında işe başlamıştır,  2023 yılı itibari ile okulumuzda Akıl ve Zeka Oyunları Öğretmenliği Satranç Öğretmenliği yapmaktadır.